İzleyecek film yada dizi bulamıyorsanız aşağıdaki en iyi yabancı diziler ve en iyi yabancı filmler listemiz sizlere yardımcı olacaktır. daha fazlası için en iyi yabancı diziler sitesini  ziyaret edebilirsiniz.

 

1) Mulan

Mulan konusu : Yaşanılan çağ bayanların erkekler için yalnızca çocuk doğurarak var olduğunun düşünüldüğü bir çağdır. Böyle bir çağda ise Mulan 2020 hiç mutlu değildir. Ülkenin Çin imparatoru her ailen bir erkeğin ülkeyi gözetmesi için orduya katılması istediğine karar verir.

 

2) Tenet

Tenet konusu : Dünyayı risklerden kurtarmak için çaba eden bir kahramanın öyküsünün anlatıldığı bu Filmde, Beynelmilel bir işlemde ajanlık yapması için görevlendirilen bir adamın Dünyayı kurtarmak için çok çetin bir savaşın içine girmesi gerekmektedir. Şimdiye kadar Dünyadaki en büyük savaş 3. Dünya savavaşı olarak öğreniliyor.

 

3) Antebellum

Antebellum konusu : Bir bayan düşünün… Koca bir sırrın içinde hapsolmuş. Ancak bundan nasıl kurtulacağını öğrenmiyor. İşte Antebellum bütün de böyle bir vaziyeti resimliyor. 21 Ağustos 2020 tarihinde gösterime girecek olan filmin vizyon tarihi Covid-19 nedeniyle ileri alınmıştır. Veronica Henley oldukça galibiyetli bir yazardır. Ama kendini bir anda Antebellum izleme büyük bir sırrın içinde bulur. Peki bu kâbustan nasıl kurtulacaktır?

 

4) Chernobyl

Chernobyl konusu : 26 Nisan 1986’da Ukrayna’nın Çernobil şehrindeki Çernobil Nükleer Santrali’nde alana gelen kaza neticeyi 31 birey hayatını yitirdi. Ancak kaza sonrası dağılan ışınım neticeyi bölgede binlerce kanser olayı görülmüş ve bir çoğu vefatla sonuçlanmıştı. Çernobil trajedisinin ardından Rusya’ya, Avrupa’ ya ve Türkiye’ye de büyük ölçüde ışınım dağıldığı tespit edilmişti. Bu insan eliyle yaşanan facia Chernobyl dizisinde etkileyici biçimde anlatılıyor.

 

Bu anlatım ile bunun gibi en iyi diziler, en iyi filmler listeleri için imdb yabancı dizi önerileri listemiz sizleri bekliyor.